Wywiad gospodarczy

Zarówno przed przystąpieniem do transakcji, jak i w sytuacji powstania zadłużenia ze strony nierzetelnego kontrahenta sprawdzi się wywiad gospodarczy. Jest to dokładne sprawdzanie kontrahenta – jego stanu majątkowego, aktualnej sytuacji prawnej, wiarygodności płatniczej, praw własności do nieruchomości, a także opinii w środowisku. Czynności te pomogą podjąć decyzję o współpracy z danym kontrahentem - w przypadku wykrycia nierzetelności i uzasadnionych wątpliwości odnośnie danej osoby można w porę wycofać się ze współpracy i uniknąć problemów z powstaniem zadłużenia. Jeśli natomiast doszło już do sytuacji powstania zadłużenia, wywiad gospodarczy może pomóc w ustaleniu źródeł dochodu i faktycznego stanu majątkowego dłużnika, co zdecydowanie ułatwi czynności mające na celu odzyskanie należności.

Jako doświadczona wywiadownia gospodarcza i skuteczna kancelaria windykacyjna oferujemy bezpłatne sprawdzanie kontrahenta przy zakupie lub windykacji należności. Podjęcie współpracy i zlecenie nam sprawdzenia dłużnika nie wiąże się w takim przypadku z żadnymi opłatami wstępnymi.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W tym celu należy przekazać nam takie dane jak nazwa dłużnika, jego NIP oraz kwota długu. Informacje te można przekazać poprzez:

  • formularz Kontaktowy,
  • pocztę elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • telefoniczne 32 388 80 10-11 , 32 787 64 40

Korzystając z naszych źródeł oraz baz nierzetelnych kontrahentów, dokonamy bezpłatnej weryfikacji. Poinformujemy Państwa o efektach przeprowadzonych czynności i przedstawimy Państwu ofertę współpracy. Zapewniamy, że wszystkie przekazane dane będą traktowane jako poufne.


Jakie są zalety wywiadu gospodarczego?

  • nie wiąże się z żadnymi kosztami – jest bezpłatny i nie zobowiązuje do dalszej współpracy,
  • jest poufny i dyskretny wobec dłużnika,
  • do jego przeprowadzenia wystarczy tylko NIP dłużnika,
  • daje szybkie efekty - zapewniamy informację zwrotną w tym samym dniu.

 

Zgłoszenie wierzytelności
Zgłoszenie dłużnika
Sprawdzenie Dłużnika

Kliknij Tutaj

Masz sprawę do windykacji
Zostaw nr telefonu
Oddzwonimy

Kliknij Tutaj

Chcesz zyskać odszkodowanie
Zostaw nr telefonu
Oddzwonimy

Kliknij Tutaj

 

tel: + 48 32 787 64 40  tel:  + 48 32 388 80 10  email: biuro@dccfinanse.pl