Obsługa Prawna

Prowadząc wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa, nie można zapomnieć o niezwykle istotnym aspekcie działalności, jakim jest obsługa prawna firm. Jest ona konieczna nie tylko w sytuacjach kryzysowych, ale i podczas bieżącej działalności.

Oferowana przez nas obsługa prawna przedsiębiorstw dotyczy różnych gałęzi prawa: cywilnego, handlowego, gospodarczego, pracy, a także karnego. Współpracujemy ze specjalistami z wielu dziedzin, co daje nam nieograniczony dostęp do szerokiej wiedzy oraz doświadczenia. Zajmujemy się przygotowaniem wszelkiego rodzaju pism procesowych, ale nie tylko. Naszym klientom oferujemy również reprezentowanie przed sądami, urzędami oraz organami administracji publicznej.

Służymy ponadto poradą w sprawach związanych z bieżącą działalnością firmy, a także analizujemy i opiniujemy kontrakty i umowy przed przystąpieniem do ich podpisania i sfinalizowania wszelkiego typu transakcji biznesowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Zachęcamy również do kontaktu mailowego oraz telefonicznego.

Zanim przystąpimy do jakichkolwiek działań, dokonamy bezpłatnej analizy Państwa sprawy.
[Skontaktuj się z nami]


Powierzając nam obsługę prawną przedsiębiorstwa, mogą liczyć Państwo na:

  • szybkie rozwiązanie problemów,
  • finansowanie postępowania,
  • atrakcyjne warunki cenowe prowadzonych usług,
  • wsparcie specjalistów z różnych dziedzin.

Ofertę kierujemy do klientów z całej Polski, w szczególności do firm i osób gdzie zlokalizowane są nasze oddziały (Chorzów, Poznań, Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Lublin), a także z krajów UE.

Zgłoszenie wierzytelności
Zgłoszenie dłużnika
Sprawdzenie Dłużnika

Kliknij Tutaj

Masz sprawę do windykacji
Zostaw nr telefonu
Oddzwonimy

Kliknij Tutaj

Chcesz zyskać odszkodowanie
Zostaw nr telefonu
Oddzwonimy

Kliknij Tutaj

 

tel: + 48 32 787 64 40  tel:  + 48 32 388 80 10  email: biuro@dccfinanse.pl